PROMOCJA ONLINE - kup teraz

Farma Świętego Mikołaja

Z radością ogłaszamy, że już tej zimy powraca niezwykła Farma Świętego Mikołaja!

Farma Świętego Mikołaja to zimowy raj, gdzie magia świąt ożywa! Warto jednak nadmienić, że w sezonie zimowym, park funkcjonuje nieco inaczej, niż w lato. Przez dwie godziny nasi goście są prowadzeni przez uroczych elfów, którzy wprowadzą ich w świat zimowych cudów. Zwiedzanie obejmuje wizytę w Piernikowym Pałacu, Świątecznej Komnacie i Alei Bałwanków. W końcu, po przejściu przez Piec Złych Uczynków, trafiacie do Gabinetu Świętego Mikołaja, gdzie może spotkacie samego Mikołaja! Po zwiedzaniu czeka Was ciepły posiłek i animacje w restauracji. A po chwili relaksu, możecie odkryć inne atrakcje na Farmie Iluzji, takie jak Latająca Chata Tajemnic, Tunel Zapomnienia, Muzeum Iluzji, Wiklinowy Labirynt „Gdzie jest Rudolf?” czy Dom Złudzeń. Pamiętajcie, że zimą, ze względów bezpieczeństwa nie działają atrakcje lunaparkowe, gry zręcznościowe, Rezerwat Smoków oraz letnie punkty gastronomiczne.

Farma Świętego Mikołaja

Czekać będzie na Was ponad 30 atrakcji w zimowej odsłonie, Szopka Bożonarodzeniowa i nowości takie jak Piernikowy Pałac czy Aleja Bałwanków.

Nowości:

  • Piernikowy Pałac
  • Aleja Bałwanków
  • Gabinet Świętego Mikołaja
  • Piec Złych uczynków
  • Szopka Bożonarodzeniowa
  • Opowieści z dawnych wieków
  • Świąteczne figury, lampki i ozdoby.

Godziny otwarcia:

Farma Świętego Mikołaja będzie otwarta od 27.10.2023 aż do 11.02.2024r.

Pon-pt (Tylko dla grup zorganizowanych) : 09:00 – 16:00

Wejście do parku w weekendy odbywa się tylko o pełnych godzinach zegarowych (11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00), wraz z Elfim Przewodnikiem.

Weekendy (Dla gości indywidualnych) : 11:00 – 17:00

Godziny rozpoczęcia zwiedzania:

Rozpoczynamy zabawę o pełnych godzinach zegarowych – 11, 12, 13, 14 i 15. To właśnie wtedy nasz przewodnik elf poprowadzi Was przez część magicznych atrakcji, które dostępne są wyłącznie w jego towarzystwie. Po upływie dwóch godzin, będziecie mogli samodzielnie eksplorować resztę Farmy. Będzie to doskonały moment, by odkryć dalsze atrakcje naszego parku.

Gastronomia:

Na terenie parku otwarta będzie ogrzewana Restauracja Łasuch, w której będziecie mogli ogrzać się i zjeść pyszny, domowy posiłek.

Więcej informacji: https://farmaswietegomikolaja.pl/

Farma Świętego Mikołaja

Naciśnij aby zobaczyć mapę naszego parku!