Bon Turystyczny.

Bon Turystyczny.

BILETY KUP ZDALNIE z Polskim Bonem Turystycznym :)  i skorzyastaj z promocji świątecznej!

 

Do każdego zakupu o łącznej wartości powyżej 100 zł, zestaw: WYDRUKOWANE BILETY, BAŁWANEK do własnoręcznego ulepienia, ZNIKAJĄCY ATRAMENT, KRÓLOWA ŚNIEGU na płycie CD, oraz kartka z ŻYCZENIAMI ŚWIĄTECZNYMI od króliczka FARMUSIA, przesyłany jest na wskazany adres najzupełniej GRATIS!!!  :) :) :)

 


Poniżej instrukcja jak kupić bilety zdalnie w kilku krokach 
 
UWAGA: relizacja zakupu trwa do 7 dni roboczych.

 

1) upewnij się, że masz wystarczającą ilość środków na koncie ZUS
2) sprawdź obowiązujące ceny na Kup bilet (farmailuzji.pl) ew. https://farmailuzji.pl/pol/kup-bilet

(uwaga: cena talonu na usługę gastronomiczną nie jest objęta promocją i wynosi 20 zł za 1 sztukę)

3) ściągnij i wydrukuj umowę - link poniżej i na samym dole strony,
4) wypełnij ją (Datę wizyty na umowie wpisz planowaną i nie przejmuj się, jeśli przyjedziecie innego dnia :) wśród wymienionych osób korzystajacych z biletów musi znajdować się dziecko, którego bon dotyczy, niemniej Farma Iluzji w żaden sposób nie będzie weryfikować tożsamości. Talonów na usługę gastronomiczną trzeba wpisać min. 1 ale nie ma górnego limitu :) :) )
- podpisz

- zeskanuj

5) wyślij umowę na adres: bonturystyczny@farmailuzji.pl, w treści mejla wpisując KOD OBSŁUGI PŁATNOŚCI (taki z - - -myślnikami- - -) bonu turystycznego oraz nr telefonu pod którym można się z Tobą skontaktować. Jeśli chcesz skorzystać z promocji świątecznej, podaj również adres wysyłki.
6) czekaj na telefon od naszego konsultanta (nastąpi w ciągu 3 dni roboczych),
7) w czasie rozmowy z konsultantem otrzymasz SMS z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych - podaj jego treść naszemu konsultantowi,
8) jeżeli wszystko się zgadza, to chwilę po zakończonej rozmowie otrzymasz mejla z voucherem zawierającym bilety oraz informacje o liczbie talonów na usługę gastronomiczną (informacja czym są talony na usługę gastronomiczną znajduje się poniżej), które zostały zakupione (fizycznie talony zostaną wydane przez obsługę przy stanowiskach wejściowych),
9) 
bilety będą ważne do końca czerwca 2022 r. - przyjeżdżając na Farmę Iluzji trzeba jedynie okazać kod paskowy zakupionych biletów :) 

PLIK Z UMOWĄ DO ŚCIĄGNIĘCIA TUTAJ

Za co mogę zapłacić Bonem Turystycznym?

 

W sezonie 2022 Bon Turystyczny można wykorzystać  na zakup biletów wstępu pod warunkiem, że usługa podstawowa (bilet wstępu) powiązana jest inną usługą. W przypadku Farmy Iluzji dodatkową usługą jest usługa gastronomiczna w postaci talonu o wartości 20 zł.

Innymi słowy:

- można opłacić bilety wstępu dla dziecka oraz WSZYSTKICH osób towarzyszących dziecku, którego bon dotyczy a przy okazji kupić talony na gastronomię,

- nie ma możliwości płatności bonem turystycznym za samą usługę gastronomiczną,

- nie ma możliwości kupna samych biletów,

- nie ma możliwości zapłaty talonem na usługę gastronomiczną za napoje.

 

 Na czym polega talon na usługę gastronomiczną doliczany do biletów wstępu

 Zgodnie z rozporządzeniem o Polskim Bonie Turystycznym, warunkiem skorzystania z bonu turystycznego jest zakup biletów wstępu oraz usługi dodatkowej łącznie. Jest to podstawowy zestaw usług turystycznych, które stanowią minimum do zrealizowania płatności bonem turystycznym. Ważne jest też, aby w zestawie kupowanych biletów znalazł się bilet dla dziecka, którego bon dotyczy.

 • Na Farmie Iluzji jako usługę dodatkową proponujemy usługę gastronomiczną, w postaci talonu, który może być zrealizowany w każdym punkcie gastronomicznym na terenie Parku. Każdy z talonów na wartość 20 zł.

 

Przykładzakup biletów dla 6 osób za 356 zł (bilet rodzinny dla 3 osób za 179 zł oraz 3 bilety dodatkowe za 59 zł każdy). Jako, że musimy doliczyć przynajmniej jeden talon na usługę gastronomiczną, zatem dodajemy do tego 1 talon na usługę gastronomiczną z 20 zł. Razem to 376 zł. Po zapłaceniu bonem turystycznym na rachunku w ZUS zostanie 124 zł, których być może już nigdy nie uda się wydać i pieniądze te przepadną! W takim przypadku zachęcamy do zakupu sześciu dodatkowych talonów na usługę gastronomiczną. Owszem, wirtualnie "stracimy" 4 zł ale za to otrzymamy talony o łącznej wartości 140 zł , które można będzie wykorzystać na Farmie Iluzji do końca 2022 roku.

 

 • W przypadku, gdy wartość talonu jest niewystarczająca do pokrycia ceny, różnicę można dopłacić gotówką lub kartą płatniczą.

 • Nie ma możliwości zapłaty talonem i otrzymania reszty w gotówce.

 

UWAGA, WAŻNE! ze względu na obowiązujące przepisy dotyczące Bonu Turystycznego:

- nie ma możliwości płatności bonem turystycznym za samą usługę gastronomiczną,

- nie ma możliwości płatności bonem turystycznym za same bilety,

- nie ma możliwości zapłaty talonem na usługę gastronomiczną za napoje.

 

PLIK Z UMOWĄ DO ŚCIĄGNIĘCIA TUTAJ

Jak zapłacić bonem turystycznym?

 • Płatność bonem jest możliwa pod warunkiem, że wcześniej bon został aktywowany

 • Podczas aktywacji bonu turystycznego na adres mailowy podany w czasie rejestracji został wysłany specjalny kod do płatności. Jest on niezbędny do dokonania płatności. Jeżeli nie można znaleźć maila z kodem do płatności to... nic się nie stało :) proszę wejść na portal PUE ZUS (wybierz zakładkę [Ogólny], a następnie [Polski Bon Turystyczny] i następnie [Mój Bon]) i stamtąd odczytać/przepisać sobie unikalny kod do płatności bonem.

 • Płacąc za pobyt na Farmie Iluzji należy podać ile biletów oraz ile talonów na usługę gastronomiczną chce się kupić a następnie podyktować unikalny kod do płatności (minimalna ilość talonów na usługę gastronomiczną wynosi 1.

 • Nie ma górnej granicy ilości talonów na usługę gastronomiczną kupowanych przy okazji zakupu biletów wstępu – zaś talony będą ważne do końca sezonu 2022.

 • Kasjer/kasjerka wprowadzi do systemu kod płatności (czyli indywidualny, 16 cyfrowy kod klienta - taki z - - - myślnikami - - - ) oraz kwotę. Na numer telefonu klienta, podany przy aktywacji bonu, przyjdzie SMS z informacjami: jaka kwota będzie pobrana oraz jaki podmiot (Farma Iluzji sp. z o.o.) pobiera tę opłatę. Jeżeli wszystko się zgadza należy podać jednorazowy kod, który również znajdzie się w treści SMSa

 • Po wpisaniu kodu, płatność Bonem Turystycznym zostanie dokonana.

 • PLIK Z UMOWĄ DO ŚCIĄGNIĘCIA TUTAJ

  Farma Iluzji Sp. z o.o. jest wpisana do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki pod numerem ewidencyjnym: 27707, numer wpisu do rejestru Marszałka Województwa Mazowieckiego: 2523, objęta jest również gwarancją ubezpieczeniową TU Europa S.A. o numerze 421/2021