Bon Turystyczny.

Bon Turystyczny.

ZAPŁAĆ BONEM TURYSTYCZNYM!

W sezonie 2021 BON TURYSTYCZNY można wykorzystać na rodzinny zakup biletów na Farmę Iluzji - szczegóły poniżej

 1. Zgodnie z rozporządzeniem o Bonach Turystycznych, warunkiem skorzystania z bonu turystycznego jest zakup biletów wstępu oraz usługi dodatkowej łącznie. Jest to podstawowy zestaw usług turystycznych, które stanowią minimum do zrealizowania płatności bonem turystycznym. Wśród kupowanych biletów musi znaleźć się bilet dla dziecka, którego bon dotyczy. Na Farmie Iluzji jako usługę dodatkową proponujemy usługę gastronomiczną. Jest to talon, który może być zrealizowany w każdym punkcie gastronomicznym na terenie Parku. Każdy z talonów na wartość 20 zł.

 2. Bon Turystyczny można zrealizować w kasach przy wejściu do Farmy Iluzji oznaczonych "BON TURYSTYCZNY”.

 3. Płacąc za pobyt na Farmie Iluzji proszę podać, ile biletów wstępu oraz ile ew. talonów na usługę gastronomiczną chce się kupić a następnie podyktować unikalny kod do płatności (otrzymany z ZUS przy aktywacji Bonu Turystycznego). 

 4. Kasjer/kasjerka wprowadzi do systemu Państwa kod płatności oraz kwotę. Na numer telefonu podany przy aktywacji bonu przyjdzie SMS z informacjami: jaka kwota będzie pobrana oraz jaki podmiot (Farma Iluzji sp. z o.o.) chce pobrać tę opłatę. Jeżeli wszystko się zgadza, proszę podać jednorazowy kod, który również znajdzie się w treści SMSa

 5. Po wpisaniu kodu przez naszego kasjera, płatność Bonem Turystycznym zostanie dokonana - otrzymacie Państwo paragon, który jest jednocześnie biletem wstępu (należy go okazać ochronie lub pracownikom na bramce wejściowej).

 6. W celu usprawnienia transakcji, proszę wcześniej przygotować 16-cyfrowy kod otrzymany z ZUS. Koniecznie trzeba mieć także przy sobie telefon z numerem, który został podany podczas rejestracji w systemie PUE ZUS, gdyż na ten telefon przyjdzie SMS z kodem potwierdzającym transakcję.

 7. W przypadku gdy kwota transakcji przekroczy wartość Bonu Turystycznego, różnicę można dopłacić gotówką bądź kartą płatniczą.

 8. Usługa gastronomiczna to talon o wartości 20,00 zł brutto do wykorzystania w celu nabycia artykułów żywnościowych - niestety nie ma możliwości zapłaty talonem na usługę gastronomiczną za napoje. Talon można wykorzystać na dowolną ilość posiłków w dowolnym punkcie gastronomicznym na terenie Farmy Iluzji. Trzeba jednak pamiętać o zasadzie, że talony są niepodzielne, tzn. jeden talon można zrealizować w jednym punkcie. Talony na usługę gastronomiczną będą honorowane do końca sezonu 2022.

  • W przypadku gdy wartość talonu jest niewystarczająca do pokrycia ceny, różnicę można dopłacić gotówką lub kartą płatniczą.

  • Nie ma możliwości zapłaty talonem i otrzymania reszty w gotówce.

  • Talony na usługę gastronomiczną można zakupić jedynie podczas zakupu biletów wejściowych.
  • Można kupić większą liczbę talonów, do czego serdecznie zachęcamy!

   UWAGA, WAŻNE! ze względu na obowiązujące przepisy dotyczące Bonu Turystycznego:

  nie ma możliwości płatności bonem turystycznym za samą usługę gastronomiczną,

  - nie ma możliwości płatności bonem turystycznym za same bilety,

  - nie ma możliwości zapłaty talonem na usługę gastronomiczną za napoje.

W związku z tym, że zakup dodatkowej usługi (w naszym przypadku gastronomicznej) jest warunkiem umożliwiającym zapłatę Bonem Turystycznym, zatem zachęcamy również zakup talonu na usługę gastronomiczną do wykorzystania w dowolnym punkcie gastronomicznym!

Przykład: kupujemy bilety dla 6 osób za 356 zł (bilet rodzinny grupowy dla 3 osób za 179 zł oraz 3 bilety dodatkowe za 59 zł każdy). Jako, że chcemy dodać do tego talon na usługę gastronomiczną aby móc zapłacić Bonem Turystycznym, zatem dodajemy do tego 1 talon na usługę gastronomiczną za 20 zł. Razem to  376 zł. Po zapłaceniu bonem turystycznym na naszym rachunku zostanie 124 zł, których być może już nigdy nie wydamy i pieniadze te przepadną! W takim przypadku zachęcamy do zakupu 7 siedmiu dodatkowych talonów na usługę gastronomiczną. Owszem, będziemy musieli dopłacić z własnej kieszeni 16 zł ale za to otrzymamy talony za 160 zł no i... talony można będzie wykorzystać na Farmie Iluzji do końca 2022 roku :):):)

 

UWAGA: PRZY ZAKUPIE W KASIE UWZGLĘDNIAMY KARTĘ DUŻEJ RODZINY - extra RABAT 10% od zakupionych biletów wstępu.

Farma Iluzji Sp. z o.o.  jest wpisana do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki po numerem ewidencyjnym: 27707, numer wpisu do rejestru Marszałka Województwa Mazowieckiego:  2325.

Posiadamy także gwarancje ubezpieczeniową wydaną przez Signal Iduna Polska TU S.A. pod sygnaturą OC.7334.2.2020

Pobierz Formularz umowy o udział w imprezie turystycznej