Oferta dla Grup

Oferta dla Grup

 #AKCJA INTEGRACJA
w ramach wizyty istnieje możliwość nieodpłatnego zorganizowania specjalnych zajęć z integracji grup szkolnych

W odpowiedzi na liczne prośby i zapytania od placówek oświatowych stworzyliśmy autorski program, który poprzez specjalne ćwiczenia w grupie, umożliwia młodym ludziom poczuć się członkiem wspólnoty i zniwelować dystans, jaki wytworzył się między dziećmi w czasie, kiedy nie mogły się normalnie spotykać. 

Na czym to polega? Na życzenie opiekuna grupy, podczas pobytu na Farmie Iluzji przewodnicy aranżują gry i zabawy integracyjne, dostosowane do wieku uczestników wycieczki. Ćwiczenia te inspirowane są sprawdzonymi, najlepszymi wzorcami z harcerstwa, dzięki czemu dzieci i młodzież przeżywa na Farmie Iluzji nie tylko cudowny dzień pełen przygód i dobrej zabawy, ale też na nowo poznaje znaczenie słów takich jak przyjaźń i koleżeństwo i wraca z wycieczki już jako zgrany zespół. Zajęcia te realizowane są dla grup bezpłatnie, w ramach wizyty w Parku.

Również tematyka innych zajęć edukacyjnych dostępnych na Farmie Iluzji obejmuje treści zawarte w podstawie programowej dla przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Bo Farma Iluzji to wyjątkowy park rozrywki łączący w jednym miejscu trzy światy: iluzji, nauki i zabawy. Na urokliwym leśnym terenie znajduje się ponad 60 zadziwiających atrakcji, a część z nich na pierwszy rzut oka w ogóle nie ma prawa istnieć! Każda z tych atrakcji oznacza przygodę, zagadkę lub zadanie do rozwiązania, czyli najlepszą formę edukacji – poprzez zabawę!

Grupa to minimum 15 osób.

Oferta dotyczy przede wszystkim grup szkolnych i przedszkolnych.

 

OFERTA GRUPOWA 2021

 

FORMULARZ REZERWACJI 2021

 

KATALOG 2021

 

 

 

tel. rezerwacji grup : 537 048 534       Z3J1cHlAZmFybWFpbHV6amkucGwmbmJzcDs= prosimy dzwonić TYLKO w tygodniu (pon.-pt.) w godz 9:30 - 16:30


UWAGA: Ze względu na COVID-19 - stosujemy się wszystkich wytycznych i zaleceń MInisterstwa Zdrowia oraz Sanepidu.

Wybierajac Farmę Iluzji jako cel wycieczki masz pewnosć że zachowane są wszelkie zasady bezpieczeństwa.

Maseczki wymagane są w niektórych atrakcjach znajdujących się w pomieszczeniach oraz w sklepiku.


 

 

Cennik

Wybrane pozycje:
od 48 zł

Wejście grupowe

od 15 zł

Pakiety dodatkowe

15 zł

Pieczenie kiełbasek na ognisku

od 8 zł

Posiłki

gratis

Jeden opiekun na każde 10 dzieci

gratis

Kawa, herbata i słodki poczęstunek dla opiekunów