Park rozrywki - atrakcje dla dzieci koło Warszawy - Mazowieckie

 

Atrakcje dla dzieci - czyli idealny sposób na spędzenie wolnego czasu

Szukając wyjątkowego miejsca dla swoich dzieci w okolicach Warszawy, możemy znaleźć wiele nieznanych dotąd miejsc. Szukamy, parków zieleni, łąk, lasów czy plac zabaw. Wielu rodziców chce pokazać dzieciom niezwykłe miejsca i rzeczy jakie dała nam natura i wymyślił człowiek. W samym woj mazowieckim jest mnóstwo miejsc gdzie warto wybrać się z dzieckiem na weekend, jednak miejsce o którym chcemy wspomnieć w tym artykule jest niezwykłe. To miejsce znajduje się niedaleko Warszawy, a dokładnie 90km drogi z tego miasta i 80 km z Lublina. Ten niezwykły obiekt znajduje się na 6 hektarach niezwykle zielonego, otoczonego lasami, drzewami i pięknymi łąkami terenu. To miejsce to Farmailuzji. Jest to prawdopodobnie jeden z największych parków rozrywki koło Warszawy. Niezwykłe jest w nim to, że posiada mnóstwo atrakcji związanych z iluzją, pokazami magii a także licznymi atrakcjami dla dzieci które poprzez zabawę i edukację uczą się niezwykłych rzeczy jakie występują w naturze.  Jak wiadomo nauka to wyjątkowy klucz do życiowego sukcesu. 

 

Pytania i odpowiedzi na temat parku farma iluzji

 

Jakie są ceny biletów w Parku rozrywki Farma iluzji ?

Koszty biletów wraz z wszelkimi informacjacjami dotyczącymi grup, dostępności biletów, możliwości płatności dostępne są na specjalnej podstronie - cennik

 

Jak dojechać do naszego parku?

Nasz park znajdzuje się w woj. Mazowieckim, niedaleko Warszawy 90km i 70Km od lublina. Dokładne wskazówki dojazdu, nr telefonów, oraz adres znajdzuje się na podstronie kontakt

 

Jakie atrakcje są w naszym parku? 

Wszystkie atrackje dla dzieci i dorosłych zamieściliśmy na specjalnej mapie, gdzie szczegółowo opisujemy atrakcje i znaznaczamy ich lokalizacje - adres naszej mapy parku 

 

Czy można przenocować w Parku? 

W nasym parku nie ma jeszcze bazy nocelgowej, jednak możesz skorzystać z alternatywnych możliwości rezerwacji noclegu koło parku, dokładna informacja na temat dostępności noclegów została umieszczona na naszej stronie w zakładce noclegi 

 

Wybierzmy się na poszukiwanie ciekawych atrakcji dla dzieci

 

Bardzo popularnym stwierdzeniem w sobotę i w niedziele w śród Polskich rodzin mieszkających w Warszawie jest pytanie " gdzie wybrać się z dzieckiem koło Warszawy". Jak wspomnieliśmy wyżej, nową atrakcją jest Park Farma iluzji. Wyjątkowość tego miejsca polega na jego położeniu, otoczeniu i samych atrakcjach dla dzieci.  Pierwszym z takich miejsc w parku jest, szlak przygód. To niezwykłe miejsce prowadzi wszystkich przez prehistoryczne, starożytne miejsca. Idąć tym szlakiem przeżyjemy niesamowite emocje, zobaczymy niezwykłe miejsca których już nie zobaczymy na mapie świata. Twoje dzieci będą mogły zobaczyć jak w danych czasach żyli mieszkańcy naszej planety. Ta przygoda poprawi twoje dzieci przez niesamowite i ekscytujące obrazy dawnego prehistorycznego świata. Ciekawą atrakcją dla dzieci jest również Muzeum Egipskie.

Widok mumi, może być niesamowitą atrakcją dla twojego dziecka, a idąc dalej będzie mogli zobaczyć prawdziwą dżunglę w której odkryjecie wiele nieznanych dotąd zwierząt i roślin znajdujących się w tym miejscu. W parku rozrywki dostępne są również atrakcje wywołujące odrobinę dreszczyku emocji, do takich atrakcji należy z pewnością przeprawa tratwą. Idąc dalej szlakiem przygód przez nasz park rozrywki, napotkamy Szlak Trapera, który jest pełen mokradeł, jest to niezwykle ekscytująca przeprawowa wypełniona niezapomnianymi emocjami. Kolejnymi atrakcjami parku rozrywki farma iluzji są kolejno Rezerwat Dzikich Smoków, Wioska Kamiennych Stworów czy Wyspa Pirata. W naszym parku cyklicznie organizowane są też specjalne atrakcje dla dzieci z całej Polski, Warszawy ( woj. mazowieckie ), dokładne szczegóły na temat konkretnego wydarzenia publikujemy na naszej stronie głównej. 

Oto lista niezwykłych atrakcji naszego parku rozrywki

atrakcje dla dzieci koło warszawy

Pełna mapa wraz z opisem atrakcji naszego parku - kliknij 

 

dodatkowo w parku znajdziesz

  • Atrakcje związane z iluzją;
  • Atrakcje przygodowe;
  • Atrakcje „na myślenie”;
  • Atrakcje dla aktywnych;
  • Place zabaw;
  • Atrakcje „czysta rozrywka”;
  • Zwierzaki;
  • Pokazy iluzji i magii ;
  • Pozostałe ciekawostki

Interesujące pokazy Iluzjonistyczne dla dzieci i dorosłych

Czym dokładnie jest iluzja i co takiego dzieję się w naszej głowie że dajemy się  zaskoczyć niezwykłym atrakcją iluzjonistycznym. W naszym parku cyklicznie występują osoby które wykonują różnie pokazy iluzji, zagadki które teoretycznie przeczą prawom fizyki. Wiele z tych atrakcji jest przeznaczonych dla dzieci, ale też dorosłych. Kilka z nich robi naprawę niesamowite wrażenie na gościach a w szczególności na dzieciach, dla których takie atrakcje są niezwykłe wyjątkowe. Przyjrzyjmy się Latającej Chacie tajemnic, jest to budowla znajdująca się w naszym parku rozrywki, mająca kolorowe ściany, która się unosi i oddaje wrażenie jak by odrywała się od ziemi. Na jej dachu zamontowana jest lina a do niej zaczepiony ogromny balon, całość przypomina latający dom. Budynek można zobaczyć od środka i sprawdzić na własnej skórze czy ta atrakcja dla dzieci jest tak niezwykła.

Jeśli nie wiesz gdzie wybrać się z dzieckiem to polecamy, wybranie się do kolejnej atrakcji naszego parku dla dzieci, "Tajemnice Opuszczonej Kopalni". TO miejsce do którego wejdziemy przez bardzo starą chatkę, następnie kierując się przez szyb kopalniany gdzie odnajdziemy niezwykłą windę która doprowadzi nas do samego serca tej niezwykłej kopalni. W największym parku rozrywki koło Warszawy czeka na was Tunel Zapomnienia Studnia. Atrakcja ta pozwoli wystawić  nasz mózg na próbę, ponieważ do pokonania będzie prosty odcinek po kładce jednak po drodze czekają nas niezwykłe doświadczenia, które skutecznie uniemożliwią nam dalsze pójście na przód, to Ty zdecydujesz czy pokonasz samego siebie. 

 

Co jeszcze czeka nas w parku rozrywki dla dzieci Farma iluzji? 

Kolejnymi ciekawymi atrakcjami  dla dzieci w naszym parku jest Muzeum Iluzji – to niezwykłe miejsce poświęcone złudzeniom optycznym. W tym miejscu wiele dzieci i dorosłych poznaje tajemnice wielu sztuczek i zagadek które wydawały im się niemożliwe. Doświadczyć tutaj można wielu iluzji anomorficznych, znaleźć się w pokoju hollow-face czy obejrzeć szklane hologramy.Jest to niezwykle duża porcja wiedzy i przeżyć dla dzieci. Wyjątkowy Labirynt Luster do skutku wodzi zwiedzających „za nos”. Duża ilość luster, zakrętów, ciemnych uliczek powoduje że ta atrakcja jest wyatwiona na próbę cieprliwość rodziców i dzieci, samo wyjście nie należy do najłatwiejszych, o czym przekonały się już setki rodziców i dzieci z całej Polski. 

 

Miejsce gdzie z dzieckiem na weekend - warszawa

W naszym parku nie brakuje miejsc gdzie dominują prawa fizyki lub je łamią.  Niektóre atrakcje powodują że musimy trochę pomyśleć, jak dana wpływa na naszą wyobraźnię. Jest wiele rzeczy które nie raz nas zaskoczą, nauczą albo takie z którymi jeszcze w życiu nie mieliśmy styczności. Jedną z takich ciekawych atrakcji dla dzieci jest zacząć od Zagajnik Ślepych Zaułków, w którym sami możemy odkrywać sekrety fizyki. Znajdziemy tam wiele eksponatów, które uświadamiają nam, że fizyka jest obecna na wszystkich etapach naszego życia. Oko Predatora to atrakcja w której zobaczymy to co niewidzialne. 

 

Chwila dla aktywnych dzieci.

 

W naszym parku mamy również ciekawe atrakcje dla miłośników sportu i aktywności na świeżym powietrzu. Przygotowane zostały wspaniałe atrakcje, w których spalamy dużo kalorii i dobrze się bawimy! Niektóre parki rozrywki koło warszawy mogą nam tylko zazdrościć jak wiele atrakcji przygotowaliśmy dla dzieci.  Nasz Mini park trampolin zapewnia kilkanaście mniejszych i większych trampolin, na których możesz skakać ćwiczyć akrobacje czy "dotykać chmur". Koleją ciekawą atrakcją jest Park linowy, Tak park linowy koło Warszawy to u nas :)  Został zbudowany dla najbardziej wysportowanych i odważnych dzieci i dorosłych. Jest to trudna przeprawa, która zmusza uczestnika do wykonywania skomplikowanych ruchów i niezwykle zwinnych umiejętności. Pokonanie niektórych przeszkód wymaga dużego sprytu i umiejętności. Posiadamy również  minigolfa i ścieżki zdrowia. Dzieci wybiorą Strefę Ochłody w której umieszczone są ogromne baseny,  zjeżdżalnie i wiele atrakcji wodnych. 

 

Ciekawe atrakcje dla dzieci pod Warszawą

Przedstawione atrakcje są dedykowane dzieciom lub dorosłym. Ale nie zapomnieliśmy również o najmłodszych uczestnikach naszego parku. Dla nich stworzono przestronny pokój z placami zabaw, salą zabaw z mnóstwem zabawek i klocków. W parku został również przygotowany plac zabaw, dmuchane słoniki, sale zabaw, również miasteczko króliczków jest idelanym miejscem dla najmłodszych dzieci które bawią się w naszym parku rozrywki. 

 

Rodzinny obiad w parku rozrywki Farmailuzji

Ciągła zabawa i bieganie przez cały dzień powoduje że dzieci są głodne lub spragnione. W naszym parku znajduje się mnóstwo pukntów gastrononicznych, budek z lodami, deserami, napojami a także z jedzeniem. Kupisz u nas hamburgery, kiełbas ki z grila. pizze lub kanapki. Na terenie naszego parku znajduje się również sklep z pamiątkami upominkami, które przypomną ci czas spędzony w tym miejscu. Przygotowaliśmy również specjalne pomieszczenia dla mam z małymi dziecmi które można nakarmić lub uśpić. 

 

Parki rozrywki Polsce pod Warszawą (woj.mazowieckie)

Podsumowująć atrakcje naszego parku warto również zapoznać się z kalendarzem iluzjonistycznych występów na żywo. Fantastyczni czarodzieje każdego dnia wykonują wspaniałe sztuczki i pokażą swoje umiejętności. Humor, zabawa, odrobina grozy to emocje, które wywolamy w Twoich dzieciach. Wszystkie występy są wykonywane na żywo. Edukacyjny park rozrywki Illusion Farm Jest otwarty dla wszystkich. Farama iluzji to prawdopodbnie jedyny park iluzji w Polsce, który przygotował dla Państwa tyle emocji, atrakcji i humoru. Nawet babcia, matka lub 3-letnia córka będą się dobrze bawić w tym miejscu, ponieważ każdy, bez względu na wiek, znajdzie tutaj coś dla siebie.

Farmailuzja Park położony jest w centralnej Polsce w województwie mazowieckim, niedaleko Warszawy w Trojanowie.