Oferta dla grup

Zapraszamy do skorzystania z oferty wycieczek skierowanej dla przedszkoli i szkół podstawowych – w cenie wycieczki oferujemy pełen pakiet atrakcji, w tym: 90 minut świetnej zabawy z dedykowanym dla grupy przewodnikiem, który na życzenie opiekuna, poprowadzi gry i zabawy integracyjne. Będą to zadania lub zagadki do rozwiązania, a każda kolejna wprowadzi dzieci w magiczny czas przygody poprzeplatanej elementami edukacyjnymi. Każda kolejna minuta sprawia, że z małych indywidualistów tworzyć się będzie paczka zgranych przyjaciół.

 

 

 

Zapoznałeś się z ofertą? Uzupełnij odpowiedni formularz i poczekaj na potwierdzenie rezerwacji przez naszego pracownika.

U nas wszystkie atrakcje są w cenie biletu wstępu

Zatem wystarczy zapłacić raz za bilet, a wszystkie atrakcje znajdujące się na terenie (a jest ich ponad 60!), będą do Państwa dyspozycji bez limitu w godzinach otwarcia Parku. Można z nich korzystać ile razy się chce, pod warunkiem przestrzegania zasad bezpieczeństwa oraz kolejki.

Pakiety podstawowe

Czysta Rozrywka

Pakiet przeznaczony jest dla starszych dzieci klas podstawowych (klasy 4-6). Skupia się on na dużej dawce zabawy pozwalając dzieciom zapomnieć na chwilę o trudach nauki. W ramach pakietu przewodnik zabierze grupę po najciekawszych atrakcjach lunaparkowych dedykowanych dla ich wieku. Tutaj nie ma miejsca na nudę !

84,99 zł /os

Zabawy z Iluzją

Pakiet ten przeznaczony jest dla młodszych dzieci (6-9 lat). Pod opieką niezwykłego przewodnika – Farmika dzieci wyruszają w fascynującą podróż śladami iluzji po różnych krainach naszego parku odkrywając najciekawsze atrakcje oraz eksponaty dostosowane do ich wieku. 

84,99 zł /os

Na ratunek magicznym stworzeniom

Pakiet ten przeznaczony jest dla najmłodszych gości. Dzieci zostaną mianowani na strażników wyruszając w podróż w poszukiwaniu magicznych stworzeń. Na zakończenie tej przygody dzieci będą miały okazję spotkać się z jednym z magicznych mieszkańców Farmy Iluzji.

74,99 zł /os

Dotknij Niemożliwego

Pakiet dedykowany dla grup szkolnych i starszych gości. Uczestnicy wycieczki będą mieli możliwość zapoznać się z naszym Parkiem dzięki obecności przewodnika, który w ramach wycieczki przedstawi dzieciom podstawy optyki na wesoło, a następnie zabierze grupę w świat rozrywki, pokazując przy tym najlepsze atrakcje lunaparkowe. Dla amatorów ciekawych zdjęć przewodnik wskaże grupie specjalne miejsca, gdzie można je wykonać, aby później móc pochwalić się bliskim.

84,99 zł /os

Poszukiwacze Przygód

Pakiet dedykowany dla grup przedszkolnych. Zwiedzają oni atrakcje najlepiej przyjmowane przez maluchy, jednocześnie przechodząc grę terenową polegającą na ukończeniu rozmaitych wyzwań, innymi słowy: nauka przez zabawę!, a nagrodą za jej ukończenie jest wizyta w Chacie Spotkań, gdzie grupa poznaje tajemniczą postać (jedną z maskotek naszego Parku). Dzieci mają możliwość rozwijania umiejętności motorycznych i sensorycznych w trakcie zwiedzania z przewodnikiem.

74,99 zł /os

Magiczna podróż

Pakiet dedykowany dla grup szkolnych. W ramach niego uczestnicy zobaczą wybrane atrakcje ulokowane na Farmie Iluzji. Przewodnik opowie o ciekawostkach rozsianych po naszym Parku, a także poprowadzi z grupą zajęcia z rytmiki na bębenkach. Na uczestników wycieczki czeka również labirynt z ukrytą zagadką do rozwiązania. Dla dzieci chcących upamiętnić pobyt na Famie Iluzji przewodnik wskaże specjalne miejsca do wykonania ciekawych zdjęć.

84,99 zł /os

Pakiety dodatkowe

Wodne Szaleństwo

Podczas tego pakietu dzieci będą mogły połączyć aktywność fizyczną z dobrą zabawą. W programie: zabawy wodne, Piana Party, Hawajskie Disco. Podczas trwania pakietu grupą opiekuje się przewodnik oraz wykwalifikowany ratownik wodny. Pakiet dostępny od 03.06.2024

39,99 zł /os

Akademia Zuchów

Pakiet ten to połączenie młodszego harcerstwa z survivalem. W ramach zajęć dzieci zdobywają praktyczną wiedzę m.in. jak zachować się w lesie, jak zbudować ognisko, rozpoznawanie stron świata różnymi metodami, rozpoznawanie gatunków drzew, wiązanie lin itp. Na zakończenie szkolenia dzieci własnoręcznie wykonają wybraną przez siebie odznakę.

29,99 zł /os

Gorączka Złota

Pakiet rozszerzający przedstawiający grupie historię wydobywania złota. Dzieci mają możliwość wziąć udział w warsztatach samodzielnego przesiewania samorodków cennego kruszcu, kończąc na zwiedzaniu kopalni wraz z przewodnikiem.

29,99 zł /os

Mali Magicy

Pakiet rozszerzający wprowadzający grupę w świat iluzji, obejmuje on krótką lekcje z zakresu fizyki i optyki zakończoną pokazem triku magicznego. Dzieci czeka rozszerzona wizyta w miejscach związanych z iluzją, a do tego każdy otrzymuje magiczny atrament!

29,99 zł /os

Pracowite Pszczółki

Podczas tych warsztatów dzieci dowiedzą się kim jest bartnik oraz czym się zajmuje. Dodatkowo poznają one niesamowite właściwości produktów pszczelich oraz ich wpływu na zdrowie. Warsztaty zakończą się wspólnym robieniem pamiątkowej świeczki z węzy pszczelej.

29,99 zł /os

W świecie Faraonów

Pakiet rozszerzający przenoszący grupę w świat starożytnego Egiptu. Uczestnicy wycieczki będą mieli możliwość zwiedzić wystawę muzealną poświęconą tej tematyce, jak i również Grobowiec Faraona z elementem niespodzianki. 😉

29,99 zł /os

Atrakcje dodatkowe

Zabawy z Kicią Kocią

Niezwykłe spotkanie z bohaterką bajek, którą uwielbiają wszystkie dzieci! Na początku dzieci wraz z przewodnikiem przeczytają jedną z bajek o Kici Koci, a następnie dzieci będą mogły spotkać się z samą Kicią Kocią. Na zakończenie dzieci odbędą wspólne zabawy ze swoją ulubioną bohaterką.

19,99 zł /os

Farmusiowe Wygibasy

Wyjątkowe spotkanie z głównym bohaterem naszego parku – Króliczkiem Farmusiem! Podczas tego spotkania nasz bohater zaprosi dzieci do wspólnej tanecznej zabawy, która nie tylko dostarczy mnóstwo radości, ale również rozwija zdolności motoryczne oraz integruje grupę.

19,99 zł /os

Basen Standard 1h

Po zwiedzaniu zapraszamy do naszej Strefy Ochłody, w której znajduje się basen pneumatyczny z torem przeszkód oraz basen do pływania. Przez cały czas zabawy zapewniamy opiekę pracownika oraz wykwalifikowanego ratownika wodnego.

19,99 zł /os

Laboratorium Farmusia

Warsztaty podczas, których dzieci nauczą wykonywać eksperymenty chemiczne domowymi sposobami. Dzięki nauce poprzez zabawę dzieci zagłębiają się w tajniki chemii i lepiej rozumieją zachodzące reakcje.

19,99 zł /os

Lekcja Iluzji Na Wesoło

30-minutowa lekcja edukacyjna „Iluzja na wesoło” obejmuje pogadankę z zakresu fizyki i optyki dostosowaną do wieku uczestników, z wykorzystaniem tablic i eksponatów iluzjonistycznych. Jest ona wstępem do zrozumienia świata złudzeń wzrokowych i optycznych. Podczas lekcji pokazywane są również dwa triki magiczne.

19,99 zł /os

Pirackie Show

Wraz z pirackim kapitanem grupa w ramach serii wyzwań szuka brakujących fragmentów mapy skarbów, a na koniec odnajduje skarb.
OPCJĘ TĘ POLECAMY DZIECIOM DO 10 ROKU ŻYCIA

19,99 zł /os

Oferta specjalna dla nauczycieli i opiekunów!

Nauczyciele/opiekunowie grup i kierowcy autokarów otrzymują w ramach poczęstunku gorącą kawę lub herbatę, obiad (w takiej samej opcji jak cała grupa, o ile grupa zamawia obiad) oraz coś słodkiego. DODATKOWO na nauczycieli i opiekunów, którzy przyjechali na Farmę Iluzji, czeka SPECJALNY UPOMINEK – każdy otrzyma voucher uprawniający do bezpłatnego, ponownego odwiedzenia parku!

Dana oferta dotyczy 1 opiekuna/ nauczyciela na 10 podopiecznych. Pozostali opiekunowie/ nauczyciele wchodzą na teren Farmy Iluzji na takich samych zasadach jak ich podopieczni.

Aktualne promocje dla grup

54,99 zł

Promocja TYLKO dla grup, które zarezerwowały wejście do Parku od godziny 12:00 i przyjechały zgodnie z rezerwacją. Opóźnienie przyjazdu zarezerwowanego wcześniej lub wcześniejszy przyjazd – niezgodny z rezerwacją – nie uprawnia grupy do skorzystania z wyżej wymienionej promocji. UWAGA! WEJŚCIE BEZ PRZEWODNIKA!