Rozpocznij zwiedzanie

Polecamy

Nagrody

Partnerzy

Witamy na stronie parku rozrywki Farma iluzji 

Park rozrywki Farma Iluzji położony jest we wsi Mościska (90 km od Warszawy, woj mazowieckie). Park rozrywki znajduje się otoczeniu wspaniałych Polskich lasów, niesamowitych terenów zieleni, co czyni go jednym z ładniejszych parków rozrywki Polsce. W naszym parku dla dzieci przygotowaliśmy mnóstwo wspaniałych zabaw i atrakcji.  Posiadamy ponad 60 atrakcji, zaplecze gastronomiczne, udostępniamy grille i ogniska. W każdy weekend, a w wakacje codziennie na naszej scenie zobaczycie niesamowite pokazy Iluzji. Jesteśmy laureatem wielu nagród. Posiadamy certyfikaty Polskiej i Mazowieckiej Organizacji Turystycznej na najlepszy produkt turystyczny w Polsce. W 2019 zajęliśmy także wysokie, trzecie miejsce w konkursie na najlepszą atrakcję dla dzieci w Polsce organizowanym przez portal Dziecko w Podróży.

Rodzinny Park Rozrywki Farma Iluzji jest otwarty, zapraszamy 7 dni w tygodniu

Park rozrywki dla dzieci Farma Iluzji – idealny sposób na spędzenie wolnego czasu

Farma Iluzji to park rozrywki oraz atrakcji coraz częściej wymieniany jako jeden z kluczowych miejsc na mapie parków rozrywki w Polsce. Z roku na rok odnotowuje się wzrost sprzedaży biletów, a to świadczy o największej popularności tego parku w województwie mazowieckiem. Farma Iluzji to ogromny obszar, na którego terenie nikt nie zazna nudy! Na ponad 6 hektarach urokliwego, zielonego terenu, umieszczone zostały liczne atrakcje. Dorośli, młodzież i najmniejsze pociechy nie będą chciały opuścić tak zwariowanego i atrakcyjnego miejsca, które każdy chociaż raz w życiu powinien odwiedzić.

Park rozrywki Farma Iluzji – co to za miejsce?

Park rozrywki Farma Iluzji wybudowany został zaledwie kilka lat temu w roku 2012. Na obszarze aż 6 hektarów zieleni postawiono kilkadziesiąt ciekawych i różniących się od siebie atrakcji. Farmę Iluzji to inwestycja wybudowana po to, aby rodziny z dziećmi mogły efektywnie spędzić wolny czas. Skorzystanie ze wszystkich urozmaiceń zajmie cały dzień, ale może się także przedłużyć na dwa lub więcej. Młodsze i mniejsze pociechy spędzą czas na karuzelach, placach zabaw czy w basenach. Dla dorosłych organizator przygotował bardziej emocjonujące, zapierające dech w piersiach i porywające atrakcje. Farma Iluzji znajduje się w województwie mazowieckim, w mieście Trojanów. Warszawa znajduje się 90 km od miejscowości, a Lublin 80 km. Atrakcje dla dzieci w parku, można podzielić na kilka stref tematycznych, a każdą z nich trzeba koniecznie odwiedzić. W ich skład wchodzą:

  • Atrakcje związane z iluzją;
  • Atrakcje przygodowe;
  • Atrakcje „na myślenie”;
  • Atrakcje dla aktywnych;
  • Place zabaw;
  • Atrakcje „czysta rozrywka”;
  • Zwierzaki;
  • Pokazy iluzji i magii ;
  • Pozostałe ciekawostki

Niezwykłe pokazy Iluzjonistyczne dla dzieci i dorosłych

Na obszarze iluzji i magii mózg zostaje poddany różnym doznaniom i oszustwom. Żeby coś zrozumieć, czasami trzeba wyostrzyć wszystkie zmysły i całkowicie poddać się miejscu, w którym się znajdujemy. Odnajdziemy tu wiele zagadek teoretycznie przeczących prawom fizyki, a jednak nie do końca. Główną atrakcją znajdującą się w obrębie kategorii iluzjonistycznej jest Latająca Chata Tajemnic. Chata to jedna z najbardziej przyciągających uwagę budowli w parku. Jest bardzo duża, żółta i unosi się dzięki wielkim, zamocowanym na jej dachu balonom, dlatego koniecznie trzeba odwiedzić ją od środka i przekonać się, czy poruszanie się w niej jest łatwe czy wymaga użycia mięśni. Kolejno w naszym parku, możemy poznawać Tajemnice Opuszczonej Kopalni. Wchodzimy przez starą, rozpadająca się chatkę do kopalnianego szybu i prawdziwą górniczą windą zjeżdżamy w dół, w całkowitej ciemności. Zwiedzanie kopalni ma formę reality quest, razem z przewodnikiem odgadywane są różne zagadki. Nieopodal Latającej Chaty znajduje się Studnia Nieskończoności, zaglądając do niej, odkryjemy tajemnicę ziemi, jednak trzeba bardzo uważać, żeby przypadkiem do niej nie wpaść. Kolejną atrakcją wystawiającą mózg na próbę jest Tunel Zapomnienia. Trzeba pokonać z pozoru prostą drogę po kładce, jednak to, co dzieje się przed oczami nie każdemu pozwala na ukończenie trasy. Warto także zajrzeć do Muzeum Iluzji – miejsce całkowicie poświęcone złudzeniom optycznym, idealne miejsce dla dzieci i dorosłych. Można tu doświadczyć iluzji anomorficznych, znaleźć się w pokoju hollow-face czy obejrzeć szklane hologramy. Takie atrakcje są niezwykłymi przeżyciami dla dzieci. Niesamowity Labirynt Luster do skutku wodzi zwiedzających „za nos”. Tysiące lustrzanych odbić i kręte korytarze sprawią, że wyjście z labiryntu będzie graniczyło z cudem. Poza powyższymi atrakcjami w obszarze iluzji i magii warto zobaczyć także: Lewitujący Kran, Meble Olbrzyma, Niemożliwy Trójkąt, a także kilka innych, które wprawią każdego w osłupienie i niedowierzanie.

Wybierzmy się na poszukiwanie ciekawych atrakcji i niezwykłych przygód

Z pewnością wielu rodziców zadaje sobie pytanie gdzie wybrać się z dzieckiem poza Warszawę, by dobrze się bawić. Nasz park rozrywki przygotował niezwykły szlak przygód, który poprowadzi zwiedzających przez miejsca prehistoryczne, starożytne oraz te znane ze szklanego ekranu. Każdy, kto wybierze tę trasę, przeżyje wiele atrakcji oraz odkryje miejsca, w których nigdy nie będzie, które dawno zniknęły z mapy świata i o których skrycie marzył, żeby odwiedzić. Przygodę warto rozpocząć od zapoznania się z wiedzą o starożytnym Egipcie i wejść do Muzeum Egipskiego. Dowiedzieliśmy się kilku istotnych rzeczy, to teraz można przejść do odwiedzenia Grobowca Farona – ostatniego miejsca jego ziemskiej podróży. Trzeba być uważnym i odważnym, ponieważ istnieje duża szansa, że spotkamy mumię! Bardzo często reakcja dzieci na widok mumi jest bardzo fascynująca, zadają mnóstwo pytań i z ciekawością podchodzą do niej. Fascynująca może okazać się przeprawa przez namiastkę dżungli. Do dyspozycji zwiedzających są tratwy, dzięki którym przepłyniemy na drugą stronę rzeki, zaznając odrobinę dreszczyku emocji. Jeżeli uda się cało ukończyć wyprawę przez wodę, to szybciutko trzeba przejść przez Szlak Trapera. Jest to wędrówka nad mokradłami pełna niespodzianek! Dla osób, które uwielbiają świat fantasy, polecane są pozostałe atrakcje dla dzieci, takie jak: Rezerwat Dzikich Smoków, Wioska Kamiennych Stworów czy Wyspa Pirata. Nasz park cyklicznie organizuje również specjalne atrakcje dla dzieci z całej Polski, Warszawy ( woj. mazowieckie ), wszystkie ważne informacje na temat tych atrakcji zamieszczamy na naszej stronie lub w gablotkach parku  

Rusz głową i trenuj swój umysł swoich dzieci

Obszar atrakcji dla osób, które fascynuje fizyka i doświadczenia oraz dla tych, które lubią troszkę pomyśleć. Tutaj zaskoczy nas niejedno, dowiemy się o sprawach, o których nie mieliśmy pojęcia, a także poznamy wiele ciekawostek ze świata fizyki. Warto zacząć od Lasku Doświadczeń, w którym samodzielnie mamy możliwość zgłębiania tajemnic fizyki. Znajdziemy tu wiele eksponatów, które uświadamiają, że fizyka jest obecna w życiu na każdym kroku. Ciekawym punktem jest Zagajnik Ślepych Zaułków, który prowadzi przez liczne ścieżki. Każda z nich jest inna i każda kryje tajemnicę, którą koniecznie trzeba odkryć, żeby wydostać się z labiryntu. Z naszego parku rozrywki dla dzieci, dowiemy się także ciekawostek na temat przyciągania ziemskiego, a w Oku Predatora ujrzymy to co niewidzialne!

Chwila dla aktywnych dzieci.

Z tego punktu na mapie Farmy Iluzji będą zadowoleni pasjonaci sportu i aktywnego spędzania czasu. Właściciel przygotował kilka niesamowitych atrakcji, podczas których spalimy masę kalorii i zaznamy świetnej zabawy! Jeżeli uwielbiasz skakać na trampolinach, to tutaj masz taką możliwość. Mini Park Trampolin oferuje kilkanaście mniejszych i większych trampolin, na których wzbijesz się do nieba i poprawisz koordynację. Dla tych najbardziej wysportowanych i najodważniejszych wybudowano Park Linowy. Jest to wymagająca ścieżka, która zmusza uczestnika do wykonywania skomplikowanych ruchów ponad głowami przechodniów. Jej przejście zapewni zastrzyk adrenaliny oraz uwolni masę endorfin. Skorzystamy także z Mini Golfa oraz Ścieżki Zdrowia, na której znajdują się liczne poręcze, równoważnie czy liny. Najprawdopodobniej najmłodsi najchętniej wybiorą Strefę Ochłody. Tu znajdują się wyodrębnione, ogromne baseny, w których można popływać, ale także wjechać do nich z gigantycznych zjeżdżalni!

Ciekawe atrakcje dla dzieci pod Warszawą

Powyżej przedstawiono wiele atrakcji dla dzieci, które zadowolą młodzież i osoby dorosłe, ale co z maluszkami? Dla nich powstała przestronna przestrzeń z Placami Zabaw, Ogromnymi Klockami czy Salą Rozrywki. Do dyspozycji najmłodszych dzieci są niesamowite place zabaw w kształcie kwiatów, domków piratów czy linowej pajęczyny. Ponadto dzieci mogą skorzystać z dmuchanych słoników i wykonywać na nich różne akrobacje. Na terenie parku znajduje się także Sala Zabaw, w której jest mnóstwo zjeżdżali oraz suchy basen wypełniony po brzegi kolorowymi kuleczkami.  Miasteczko Króliczków zachwyci każdego, nawet dorosłych. Jest to miejsce z malutkim króliczkami i ich domkami, gdzie można wymyślać odlotowe zabawy.

Kolorowy świat karuzeli dla dzieci

Wyodrębniono obszar, na którym znajduje się wiele karuzel dla najmłodszych. Dzieci mogą skorzystać z kolejki torowej Dragon 2.0 oraz z przejechać się westernowym pociągiem. Każdy będzie zadowolony z przejazdu, przez zaczarowany ogród siedząc w wielkiej, żółtej kaczce. Milusińscy będą się świetnie bawić na Mini Łódeczkach pływających po wodzie czy na wahadłowym, ogromnym Statku Pirackim. Ponadto na terenie Farmy Iluzji złapiemy troszkę tchu w klimatycznej, spokojnej Sali Kinowej, gdzie poznamy królika iluzjonistę i rozsiądziemy się w wygodnym fotelu.

Niesamowity świat zwierząt - mini zoo koło Warszawy

Na farmie Iluzji znajduje się Mini Zoo. W jego obrębie możemy znaleźć wiele zwierzątek. Nakarmimy kucyki i kozy, a także zajrzymy, jak mieszkają kury, kaczki i koguty. Miasteczko króliczków wywoła uśmiech i radość na twarzy każdej dziewczynki. Będziemy mieli okazję nakarmienia papugi, gdyż od niedawna otwarta została także Papugarnia, w której znajdziemy wiele nieodkrytych i kolorowych papug.

A może coś na ząb? Wspólny rodzinny obiad w naszym parku.

Cały dzień spędzony na zabawie i chodzeniu potrafi zmęczyć człowieka. Kiedy złapie nas głód lub pragnienie, to można udać się do jednej z licznych Restauracji znajdujących się na terenie Farmy Iluzji. Zjemy prawdziwe hamburgery czy nawet rozpalimy grilla i skosztujemy pieczonych kiełbasek. Zjemy pyszne lody, pizzę czy kupimy ulubione napoje. Warto odwiedzić sklep z pamiątkami i kupić prezent, który będzie przypominał o czasie spędzonym w rewelacyjnym miejscu na długie lata. Rodzice z najmniejszymi dzieci spokojnie mogą skorzystać z atrakcji parku. Otóż zostały wybudowane specjalnie pokoje, z których może skorzystać mama i dziecko. Można tam bez stresu przebrać maluszka lub go nakarmić.

Pokazy iluzjonistyczne na żywo w Polsce blisko Warszawy ( woj.  Mazowieckie )

Warto także zapoznać się z wypełnionym po brzegi kalendarzem występów iluzjonistycznych na żywo. Wspaniali iluzjoniści i magicy odkryją przed publicznością znakomite sztuczki i zademonstrują swoje umiejętności. Humor, zabawa, niedowierzanie czy nawet odrobina przerażenia, to emocje, którą rządzą spektaklami. Wszystkie występy wykonywane są na żywo ze sceny. Takich wrażeń doznamy tylko i wyłącznie na Farmie Iluzji i nigdzie więcej. Park edukacji i rozrywki Farma Iluzji jest otwarta dla każdego. Jest to jedyny w Polsce Park Iluzji, w którym przygotowano tak dużą dawkę emocji, atrakcji i humoru. Babcia, mama czy trzyletnia córką będą bawiły się w tym miejscu tak samo dobrze – bo każdy, nienależnie od wieku znajdzie tu miejsce dla siebie. Park farmailuzji znajduje się w centralnej Polsce, w województwie mazowieckim, pod Warszawą, w miejscowości Trojanów.

 

 

Otwarcie przedpremierowe 18-19 kwietnia 2020

OFICJALNY START SEZONU

25 kwietnia 2020

UWAGA:

Jest już nowa OFERTA GRUPOWA do pobrania:

TU: GRUPY 2020